Pavel František Zaigla - Obrazy

Místo: Hluboká nad Vltavou
Termín: 18. 3. 2017 - 4. 4. 2017
Autor - Zaigla Pavel FrantišekVernisáž výstavy

Zahajovací výstava sedmnácté výstavní sezóny naší galerie se nám skutečně vydařila. Ač venku nevlídno, uvnitř panovala dobrá nálada, hodně milých hostů a návštěvníků. Dobré jídlo a pití, kvalitní výstava, no co více si můžeme přát. Autor se svými přáteli nám nasadil vysoko laťku na letošní sezónu.

Vernisáž zahájil a moderoval redaktor Laděk Švejcar. Za galerii promluvil Ing. Pavel Frelich. K výstavě, ale i celoživotní tvorbě, promluvila galeristka Marie Hanušová, poslanec Mgr. Vítězslav Jandák a Mgr. Radim Čermák, vedoucí odboru kultury a památkové péče Krajského úřadu Jč kraje. Kvalitním hudebním doprovodem náladu podbarvili Jan Tříska na altsaxofon a Radim Sládek na piano.

Mezi dalšími hosty byl mimo jiné senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Ing. Tomáš Jirsa. Přijel i dlouholetý přítel a vynikající sklář Valer Boytin Kováč, početní skupina hasičů i se svým praporem a spousta dalších milých návštěvníků, jak z řad našich věrných příznivců galerie, tak nových, většinou přátel autora.

Jako spoluvystavující host se zúčastnil s ukázkou své tvorby z dílů motorů automobilů Štěpán Marek.

Děkujeme všem zúčastněným za účast na vernisáži. Dále všem, kdo se podíleli na přípravě vernisáže, hlavně autorově manželce, která připravila výborné občerstvení.

(FOTO - archiv provozovatele a FOTO FACE, www.fotoface.cz)  

 
Fotogalerie výstavy Zaigla Pavel František


VÝSTAVNÍ PLÁN

Výstavní plán se připravuje.

KONTAKT

Galerie Knížecí dvůr
Knížecí dvůr z.s.
nám. Čsl. armády 26
373 41 Hluboká nad Vltavou
mail: galerie@knizecidvur.cz
tel.: 387 965 710 – galerie (v otvírací době)
604 207 826 – Marie Hanušová
603 442 090 – Pavel Frelich 

Facebook   Instagram   YouTube

OTEVÍRACÍ DOBA

St - Pá   13.30 - 16.00
So,Ne    12.00 - 16.00

Eshop